Chrudim: Město má hotovou studii rekonstrukce zámku Medlešice

28.08.2014 18:00 | Zprávy

Rada města Chrudim na svém jednání minulý týden projednávala studii využitelnosti zámku Medlešice, kterou ve dvou variantách předložila firma Med Pavlík architekti z Pardubic.

Chrudim: Město má hotovou studii rekonstrukce zámku Medlešice
Foto: chrudim.eu
Popisek: Chrudim

Chrudimští radní nakonec schválili studii využitelnosti zámku ve variantě A, která počítá s co nejmenšími zásahy do konstrukcí a celé historické budovy zámku. K této variantě se předtím přiklonili architekti, památkáři i samotný osadní výbor místní části Medlešice.

„Projektové práce na rekonstrukci zámku, který si o větší zásah už nějakou dobu říká, jsme zahájili v loňském roce stavebně historickým průzkumem, na který v letošním roce navázala studie využití,“ říká místostarosta města Jan Čechlovský.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: chrudim.eu

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

NATO

Dobrý den, já si také myslím, že je pro nás členství v NATO zásadní, ale jak se postavíte k požadavku, který je prý už schválen, abysme do společné obrany dávali 5% HDP? A když tak neučiníme, můžeme být vyloučeni nebo co se stane? Děkuji Hrubá

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc: Nová stezka spojuje město a Štěpánov

20:36 Olomouc: Nová stezka spojuje město a Štěpánov

Nová cyklostezka propojuje Olomouc se Štěpánovem. Úsek dlouhý 5,4 kilometru vede podél železničního …