Praha 5: Výstava fotografií Josefa Endala „Viděno NIKONEM“ v Galerii Prádelna

20.05.2017 9:28

V úterý 23. května se v 18 hod. uskuteční v Komunitním centru Prádelna vernisáž výstavy fotografií Josefa Endala „Viděno NIKONEM“. Výstava potrvá do 30. června 2017. Záštitu nad výstavou převzal JUDr. Petr Lachnit, radní pro sociální oblast MČ Praha 5.

Praha 5: Výstava fotografií Josefa Endala „Viděno NIKONEM“ v Galerii Prádelna
Foto: Praha 5
Popisek: Fotografie Josefa Endala

Josef Endal na výstavě návštěvníkům představí svůj fotografický pohled na svět. Autor dle svých slov poprvé držel fotoaparát v ruce v osmi letech, v roce 1974 se náhodně setkal se známým fotografem Oldřichem Karáskem, který se stal jeho prvním a zároveň posledním mentorem, co se fotografií týká. Po několika letech tápání, jak říká, se k fotografii vrátil až někdy kolem roku 2000, tentokrát už s digitální technikou a intenzivněji se fotografii věnuje posledních osm let.

Má rád fotografii živou a nestrojenou a preferuje na ní současnost. Sám se za fotografa nepovažuje, tvrdí, že je spíš fanda pokud možno dobře udělané fotografie. Ostatně to mohou všichni zájemci posoudit právě na vernisáži, nebo při návštěvě výstavy „Viděno NIKONEM“ v Galerii Prádelna.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Jak je to možné?

Neukazuje tato reportáž, jak tristně funguje tento stát? https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/487518-desitky-tisic-duchodcu-prisly-chybou-statu-o-penize-zpet-uz-je-nedostanou To, že státní správa nefunguje víme sice už dlouho, ale proč tedy jako politici nepodniknete nějaké změny? A kdo třeba za...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc v mobilu: Máme na to aplikaci

13:55 Olomouc v mobilu: Máme na to aplikaci

Uživatelsky příjemnější, s novým vyhledáváním a dalšími možnostmi včetně objednávání na přepážky mag…