Praha 5: Výstava fotografií Josefa Endala „Viděno NIKONEM“ v Galerii Prádelna

20.05.2017 9:28

V úterý 23. května se v 18 hod. uskuteční v Komunitním centru Prádelna vernisáž výstavy fotografií Josefa Endala „Viděno NIKONEM“. Výstava potrvá do 30. června 2017. Záštitu nad výstavou převzal JUDr. Petr Lachnit, radní pro sociální oblast MČ Praha 5.

Praha 5: Výstava fotografií Josefa Endala „Viděno NIKONEM“ v Galerii Prádelna
Foto: Praha 5
Popisek: Fotografie Josefa Endala

Josef Endal na výstavě návštěvníkům představí svůj fotografický pohled na svět. Autor dle svých slov poprvé držel fotoaparát v ruce v osmi letech, v roce 1974 se náhodně setkal se známým fotografem Oldřichem Karáskem, který se stal jeho prvním a zároveň posledním mentorem, co se fotografií týká. Po několika letech tápání, jak říká, se k fotografii vrátil až někdy kolem roku 2000, tentokrát už s digitální technikou a intenzivněji se fotografii věnuje posledních osm let.

Má rád fotografii živou a nestrojenou a preferuje na ní současnost. Sám se za fotografa nepovažuje, tvrdí, že je spíš fanda pokud možno dobře udělané fotografie. Ostatně to mohou všichni zájemci posoudit právě na vernisáži, nebo při návštěvě výstavy „Viděno NIKONEM“ v Galerii Prádelna.

reklama

autor: PV

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Demokracie

Přijde vám demokratické někoho vyloučit ze strany a rozhodovat o tom bez toho, aniž by byl dotyčný na jednání pozván a měl možnost se hájit? A opravdu si myslíte, že to jak se vyjadřuje Svoboda je důvod, proč vám klesají preference? Já teda nevím, ale mě jste zklamali tím, jak nás necháváte na holi...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bohumín zajistí svým obyvatelům výhodnou dodávku tepla až do roku 2040

22:10 Bohumín zajistí svým obyvatelům výhodnou dodávku tepla až do roku 2040

Už jen necelý rok zbývá podle vedení společnosti ČEZ Teplárenská do ukončení výroby energií z uhlí v…