Bajer (Soukromníci): Testování Ondráčkem nevyšlo. Babiš a komunisté dostali přes prsty

09.03.2018 13:40 | Zprávy
autor: PV

Neděle 25. února 2018. Lidé nejen na Václavském náměstí demonstrují za svobodu a demokracii a svobodné podnikání. V pondělí 5. března se pak Václavské náměstí znovu plní – tentokrát je důvodem snaha instalovat do funkce šéfa komise Generální inspekce bezpečnostních sborů bývalého příslušníka Pohotovostního pluku SNB a komunisty Zdeňka Ondráčka.

Bajer (Soukromníci): Testování Ondráčkem nevyšlo. Babiš a komunisté dostali přes prsty
Foto: Soukromníci
Popisek: Petr Bajer, předseda Soukromníků

„Andrej Babiš a komunisté si chtěli otestovat, kam až mohou zajít, co naše společnost snese. Naštěstí dostali přes prsty,“ říká k dění, jež v posledních dnech hýbe celou zemí, předseda Strany soukromníků České republiky Petr Bajer.

Pondělní, narychlo svolaná demonstrace, měla velký ohlas. Mezi účastníky bylo i hodně Soukromníků. Jaké jsou podle vás důvody tak vysoké účasti?

Babiš a komunisté už to prostě přehnali. Chtěli si otestovat, kam až ve snahách vytvořit podmínky pro vznik vlády, z které budou mít obě uskupení prospěch, mohou zajít. Jenže když Andrej Babiš viděl, jakou nevoli to vyvolalo, sám obrátil. Testování jasně ukázalo, že na návrat starých manýrů ještě naše společnost, naštěstí, připravena není a doufám, že nikdy nebude. Na náměstích mnoha měst dostali aktéři tohoto politického obchodu jasně přes prsty.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

22:14 Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministerské návštěvě festivalu ve Strážnici.