Chalupa (ANO): Současný svět a Češi, kteří neumí držet pospolu

14.03.2018 9:00

Víte, kdo nakonec ochrání tuto zem? Nebudou to žvanilové, mediálně se zviditelňující za pultíkem v Poslanecké sněmovně. Budou to nakonec ti, kteří to mají v pořádku nejen v hlavě, ale i v srdci.

Chalupa (ANO): Současný svět a Češi, kteří neumí držet pospolu
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Bohuslav Chalupa, poslanec ANO

Vážení spoluobčané,

ať už jste jakkoli ideologicky či emotivně zaměření, víte kdo nakonec - až bude malér - ochrání Vaše děti, rodiny, přátele, tuto zem? Nebudou to žvanilové, mediálně se zviditelňující za pultíkem v poslanecké sněmovně, "mluvící hlavy" a hrdinové, kterých je vždy něurekom - ale vždy až po bitvě. Budou to nakonec ti, kteří to mají v pořádku nejen v hlavě, ale i v srdci. A věřte, že to budou právě oni, kdo budou chránit a bránit jak ty, kteří s nimi sympatizují, tak i ty, kteří jim spílají - protože budou bránit a hájit Čechy, vlast a ne tak, jako to tu proběhlo v 38-mém. A je moc dobře, že venku, za hranicemi České republiky - země, která uhájila svou existenci v srdci Evropy ne stovky, ale tisíce let - ať je to kde je to, v perimetru 360-ti stupňů kolem města "jehož sláva hvězd se dotýká", vědí, že tu zaplaťpánbůh, jsou takoví lidé. Vězte, že eventuální agresoři a teroristé z toho mají určitě obrovskou "radost"! A zkuste se prosím zamyslet, a připustit, že nože, oheň, kulky, střepiny, radiace atp. opravdu nebudou rozlišovat, jestli jste o někom říkali, že je super, nebo blbý lampasák, jestli jste souhlasili s tím či oním politikem či ideologií - tak jako tak Vás to spolehlivě zabije, nebo zmrzačí - ale stane se Vám to jen potud, pokud nebude nablízku někdo, kdo si bude vědět rady, ne jalové řeči, ale vůle, znalosti a dovednosti  budou to, co nás v reálu ochrání...

Převzato z profilu.

Ing. Bohuslav Chalupa

  • ANO 2011
  • asistent poslance PSP ČR, MUDr. Miloslava Janulíka

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zdechovský (KDU-ČSL): Součástí plenární rozpravy o Andreji Babišovi bude i rezoluce ke Komisi

22:48 Zdechovský (KDU-ČSL): Součástí plenární rozpravy o Andreji Babišovi bude i rezoluce ke Komisi

Ve středu 12. prosince bude jedním z bodů pro projednání na plénu Evropského parlamentu rozprava o s…