Komínek (KSČM): Za 35 let kapitalismu jsme si moc nepolepšili

15.10.2024 11:05 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k informaci, že třetina populace podle průzkumu považuje současný stav horší než za komunismu.

Komínek (KSČM): Za 35 let kapitalismu jsme si moc nepolepšili
Foto: archiv J. Komínek
Popisek: Zastupitel Ústeckého kraje za KSČM Jaroslav Komínek

Prostě to řekněme narovinu - za 35 let kapitalismu jsme si moc nepolepšili.

Dříve lidé znali jen dvě pohlaví, nikdo nás nestrašil nesmysly jako pseudoekologie a CO2, ti co chodili do práce, tak se nemuseli bát, že by jim někdo za to nezaplatil a hlavně každý věděl, kdy půjde do důchodu a bude si užívat třeba vnoučat. Měli jsme jistotu bezplatné zdravotní péče a vzdělání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šrámková (Piráti): Připravenost České republiky na vlny veder

19:02 Šrámková (Piráti): Připravenost České republiky na vlny veder

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu, aby vláda řešila vlnu veder dle k…