Linek (Soukromníci): Kdo nepřijímá platební karty, je podle odboráře Samka zloděj

03.08.2023 14:07 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k honu odboráře Víta Samka na podnikatele

Linek (Soukromníci): Kdo nepřijímá platební karty, je podle odboráře Samka zloděj
Foto: Archiv Ladislava Linka
Popisek: Ladislav Linek

Pan odborář Samek svým prohlášením, že kdo nepřijímá platební karty, je zloděj, rozpoutal u nás tolik oblíbený hon závistivců na "čarodějnice", tedy drobné podnikatele. Od odborářské opory podnikání a ekonomiky je to skutečně úder kladiva na hřebíček. Nicméně se mu podařilo rozpoutat bouři, kde se pisálci ze všech možných medií předhánějí v tom, aby nám sdělili, jak tímto dochází k rozvratu státního rozpočtu, jak skončí zdravotnictví a školství, jak je ožebračen státní sektor, jak nebude na důchody.

Je to z ničeho velké téma, kde si opět přihřívají polívčičku všichni zastánci EET a velice průhlední "ochránci" živnostníků, jako je pan Kastner. Už zase narovnávají prostředí, a kdo nebere platební karty kdesi na plovárně, je označen ne za podezřelého, ale rovnou za zločince. Ajťáci na Nově již vytvářejí mapy příjemců a nepříjemců karet. Začíná hon.

Pokud se nepletu, je stále právo člověka, který podniká, využívat svá už tak okleštěná práva v tom podniku, kde podniká a za který ručí leckdy celým svým majetkem. A jedním z nich je přijímat platby v hotovosti. A právo zákazníka je tam nejít, a pokud tam jde, tak požadovat účtenku. A na FÚ je, aby zkontroloval, co je nutné, a prokázal, podtrhuji, prokázal nedostatky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nemá snad pravdu?

Belgický podnikatel a bývalý lobbista Frédéric Baldan, který kvůli kritice Ursuly von der Leyenové na několik měsíců přišel o přístup ke svým penězům, varuje, že se EU mění v totalitní stát, který chce ovládat veškeré aspekty našich životů. Toho podnikatele nemám, ale také mám dojem, že nás chce EU ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Třetina: I ta nejmenší vesnička si zaslouží pozornost

6:02 Senátor Třetina: I ta nejmenší vesnička si zaslouží pozornost

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke svému senátorskému mandátu.