Majerová (Trikolora): Tak prý jsme d*bytci a šm*jdi

23.04.2024 13:09 | Ze sítí

Reakce na veřejném facebookovém profilu strany na urážky v komentářích

Majerová (Trikolora): Tak prý jsme d*bytci a šm*jdi
Foto: Jiří Hroník
Popisek: Zuzana Majerová, předsedkyně Trikolory

Tak prý jsme dobytci a šmejdi, rozčílil se hokejista Jiří Hrdina, protože se na našem Facebooku objevil obrázek, který Čechům, kteří finančně podporují Ukrajinu, vzkazuje, že mají na rukou krev dětí zabitých ve válce. To je ten Hrdina, co na Hrad tak usilovně podporoval komunistického rozvědčíka. A přidal se k němu kdysi nadějný mladý komunista a později převlékač politických kabátů Pavel Telička. To je ten, co vyjednal hanebné podmínky našeho vstupu do EU. Iniciativně se o tom rozepsal server Forum 24. To je takový ten novodobý Der Stürmer české „kavárenské“ politiky. Tak jen pro pořádek.

Za prvé, ten post se objevil na stránce pražské Trikolory a zavěsil ho tam jeden řadový člen.

Za druhé, příspěvek jsme nestáhli proto, že by věcně nebyl pravdivý, ale proto, že na oné odkazované grafice jsou faktické, grafické i češtinářské chyby. Také si myslíme, že takto emocionálně laděné příspěvky do profesionální politiky a na oficiální stránky nepatří. Na osobní Facebook klidně ano. Proč taky ne, když si to člověk opravdu myslí, že?

Za třetí, přesně takové citové vydírání ovšem už více než dva roky provozují politici i novináři spřažení s Fialovým režimem, jen to dělají s opačným znaménkem.

Za čtvrté, ano, Trikolora si opravdu myslí, že ukrajinská válka nemá vojenské řešení, že mír není sprosté slovo a že je proto nutné zastavit boje, uzavřít příměří, jednat u diplomatického stolu a najít nějaké kompromisní řešení. A také si myslíme, že další peníze a další dodávky zbraní nemohou mít za následek nic jiného než další tisíce mrtvých, včetně dětí, a to na obou stranách, a že další pokračování války jen zhorší ukrajinskou vyjednávací pozici.

A za páté už jen vzkaz amatérským pisálkům ze serveru Forum 24. Trikolora není hnutí, ale politická strana, a já fakt nejsem Kateřina.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: PV

ČT

Dobrý den, také nemám pro zvýšení poplatků ČT pochopení. Absurdní mi také přijde to rozšíření plátců. Má otázka ale zní, zda vůbec potřebujeme veřejnoprávní média? K čemu, když informovat pravdivě a objektivně musí přeci všechna média, a pokud tak nedělají, tak se jim dá dát třeba pokuta nebo tak ně...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

To jsou zase ti praví, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuselife4 , 23.04.2024 13:21:01
Telička je vyžírka všech vyžírek, nalepí se všude, kde vidí osobní prospěch a Hrdina byl nejspíš dobrým hokejistou, ale stejně jako Dominik Hašek nerozumí ale vůbec politické situaci a jen ze sebe dělá hlupáka

|  5 |  0

Další články z rubriky

Zahradil (ODS): Poněkud vyčpělá argumentační chudoba

21:03 Zahradil (ODS): Poněkud vyčpělá argumentační chudoba

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k založení frakce Patrioti pro Evropu