Okamura (SPD): Tak tohle Merkelová pozvala do Evropy. Jen se podívejte

16.07.2019 13:02

Komentář na facebookovém profilu k incidentu v Německu

Okamura (SPD): Tak tohle Merkelová pozvala do Evropy. Jen se podívejte
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tisková konference Evropy národů a svobody za účasti Tomia Okamury, Marine le Pen, Geerta Wilderse a Gerolfa Annemanse
reklama

Tak tu máme další případ „multikulturního obohacení“. Devatenáctiletý nigerijský žadatel o azyl rozmlátil dřevěným špalkem přední a zadní okna několika automobilů na parkovišti v bavorském okresním městě Donauwörth a způsobil tak škodu přesahující v přepočtu na koruny milion a čtvrt (50 tisíc euro). Tak tohle Merkelová pozvala do Evropy! Kdy už bude konečně pohnána k odpovědnosti? Kvůli otevřeným hranicím se mohou bohužel podobní násilníci dostat i k nám. Odmítáme, aby se to, co se děje v multikulturním sluníčkářském Německu, dělo i u nás!

Hromadná znásilnění, vraždy, krádeže a napadení. Takové jsou výsledky „Mutti“ Merkel a jejího pozvání milionů nelegálních migrantů. To ona a další sluníčkářští politici a novináři nesou zodpovědnost za znásilněnou českou dívku u Lukavce.

Kolik znásilněných a zavražděných dívek, kolik zabitých Evropanů tu ještě musí být, aby se politici a někteří lidé probrali a začali bránit Evropu před imigrantskou invazí a nenávistí islámu?

Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi. Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše děti, Vaše přátele a Váš majetek. Podpořte nás prosím.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Seďa (ČSSD): Je třeba politiků, kteří hájí zájmy občanů 50 plus

22:56 Seďa (ČSSD): Je třeba politiků, kteří hájí zájmy občanů 50 plus

Každá společnost je tak vyspělá podle toho, jak se umí postarat o své starší spoluobčany. Bejen soli…