Seďa (ČSSD): Pokud chcete změnu v Uherském Hradišti podpořte kandidátní listinu ČSSD

6. 10. 2018 8:39

Přijďte k volbám a podpořte kandidátní listinu České strany sociálně demokratické. Jsou na ní kvalitní, slušní, odborně zdatní a poctiví kandidáti, kteří chtějí zlepšit život občanům města Uherské Hradiště.

Seďa (ČSSD): Pokud chcete změnu v Uherském Hradišti podpořte kandidátní listinu ČSSD
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Bývalý poslanec Antonín Seďa (ČSSD)

Sociální demokraté z Uherského Hradiště vždy pracovali a pracují ve prospěch města a jejích občanů. Nejsou pouze nejviditelnější opoziční stranou, ale dokáží prosadit i svůj komunální volební program. Připomeneme prodloužení doby na poštách v místních částech, zdarma MHD pro děti a pro seniory, rekonstrukci ZUŠ či výstavbu dětských hřišť. Na straně druhé jsme se snažili prosadit řešení největších problémů ve městě, a to dopravní zatížení, nedostatek parkovacích ploch a snižování počtu obyvatel ve městě. Na základě vypracované analýzy je zřejmé, že za negativním demografickým vývojem a za snižováním počtu obyvatel je odchod mladých z města. Prostě proto, že v Uherském Hradišti je cenově nedostupné bydlení, včetně toho nájemního. Náš program Pro náš společný domov má odpovědi na problémy a neduhy našeho krásného města. Je to levnější doprava MHD, výstavba městských a družstevních bytů, mezigenerační solidarita, zajištění kvalitního vzdělávání a zvýšení počtu míst v MŠ, dětských skupinách a v jeslích, dostupné a kvalitní zdravotnictví a sociální služby. To jsou priority kandidátů za ČSSD. To jsou priority sociální demokracie v Uherském Hradišti. 1 je tu pro Vás.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Klaus (Trikolóra): Proč už nikdo o té slečně nic nepíše?

5:29 Klaus (Trikolóra): Proč už nikdo o té slečně nic nepíše?

Vzpomínka na facebookovém profilu na Gretu.