Semelová (KSČM): Drzost ODS nezná mezí

14.01.2022 4:31 | Tisková zpráva

To se mi snad jenom zdá! Drzost ODS fakt nezná mezí! Fiala, toho času premiérem, prohlásil v souvislosti s programovým prohlášením vlády, že jeho vláda chce moderní ČR, která obstojí v mezinárodní konkurenci a bude patřit mezi nejvyspělejší země světa.

Semelová (KSČM): Drzost ODS nezná mezí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marta Semelová

Prý chce, aby se u nás dobře hospodařilo, žilo v dobrém životním prostředí a aby lidé měli možnost kvalitního vzdělání. No to mě podrž!

Proč tedy vaše strana, pane premiére, zlikvidovala špičkové socialistické školství? Proč zprivatizovala, co se dalo? Proč zlikvidovala průmyslové závody a zemědělská družstva, která zabezpečovala finanční zdroje pro stát, respektive pro jeho obyvatelstvo, a zdravou výživu pro všechny? Proč jste rozprodali všechno, co přinášelo naší zemi zisk, do zahraničí?

ODS pomohla zahraničnímu kapitálu zlikvidovat to, co by mu mohlo konkurovat! A co nepřešlo za hubičku do zahraničních rukou, kam teď díky vám putují statisíce miliard ročně, to jste předali na stříbrném podnosu církvi! Lesy, pole, louky, rybníky, nemovitosti, peníze… to všechno jste ukradli lidem této země!

Vydrancovali jste republiku a všechno to, co zde vytvořily a vybudovaly předcházející generace, na které umíte akorát házet špínu. A teď si dovolíte vykládat něco o dobrém hospodaření a směřování ČR mezi nejvyspělejší země?! Normální člověk této vládě pokrytců nemůže věřit ani nos mezi očima.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátor Orel: Dobrá zpráva

22:21 Senátor Orel: Dobrá zpráva

Komentář na facebookovém profilu k výstavbě tzv. Palačovské spojky