Puberta-zásadní období lidského života, nevyhnutelný proces vývinu, změn, vzdoru, pokusů, hledání svého já, samostatnosti, excesů…….To vše se mele i v nás, v Hnutí. A mnozí máme obavy, aby nás nesemlela. Nával nových členů, mezi které se infiltrují lidé s jinými zájmy než obhajovat a prosazovat principy ANO, nám klade mnoho otázek, obav, pochybností. Velice těžko můžeme zasáhnout. Můžete si myslet, mít indicie, vědět, ale na vše musíte mít i důkaz. A ten jen tak nemáte. Prokažte, že dotyčný podniká na hraně zákona, že patřil do silné lobby skupiny s vazby na lidi spojené se šedou ekonomikou a podsvětím, že zneužívá evropské dotace, že využívá vlivy mocných a je chráněn, že mu jde jen o vlastní prospěch a mít cestu do dozorčích rad a komisí, prostě prospěchářsky plout jak doposud. Jenom tedˇna nejlepší značce „ Babiš.cz „ Tohle je nebezpečné a možné v naší pubertě. Přitom by měla být o něčem jiném.
O čem? O tom, že je bezpodmínečně nutné dodělat stranický pevný ideový, myšlenkový základ tak, aby Hnutí jasně vědělo a deklarovalo kdo je, co chce a co a jak bude v budoucnu dělat. Místo bitvy názorů, nasměrování, pevného ukotvení a vybudování silného ideového i lidského základu, potenciálu Hnutí, řešíme nájezdy různých pochybných osob, lži v přihláškách, boj o moc.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.
sledujte náš YouTube kanál ParlamentníListy TV. Děkujeme.



