Co kancléř Mynář předvedl, je absolutně nepřijatelné
Komentář na facebookovém profilu k postupu kancléře Vratislava Mynáře
Komentář na facebookovém profilu k postupu kancléře Vratislava Mynáře
Přepis pořadu Čau lidi, 17. října 2021
Komentář na facebookovém profilu k výroku Víta Rakušana o státních zaměstnancích, kteří sloužili holdingu
Komentář na facebookovém profilu ke krachu dodavatele energií Bohemia Energy
Komentář na facebookovém profilu ke třetí dávce očkování proti koronaviru
Komentář na facebookovém profilu k výsledkům voleb.
Přepis pravidelného 'Čau lidi', který pronesl premiér České republiky Andrej Babiš na svém facebookovém profilu.
Komentář na facebookovém profilu k výsledkům voleb do Poslanecké sněmovny
Premiér Babiš jednal na summitu EU se západním Balkánem o zintenzivnění regionální spolupráce.
Projev na 120. schůzi Poslanecké sněmovny dne 5. 10. 2021 k vládnímu návrhu zákona, kterým se mění zákon o platu a dalších náležitostech spojených s výkonem funkce představitelů státní moci a některých státních orgánů a soudců a poslanců EP
Předseda vlády Andrej Babiš ve čtvrtek 30. září zavítal do Ústeckého kraje. Spolu s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem navštívili Masarykovu nemocnici v Ústí nad Labem a Nemocnici Chomutov.
Premiér Babiš jednal s předsedou maďarské vlády Viktorem Orbánem o spolupráci obou zemí v ekonomice, obraně či potírání nelegální migrace
Přepis pravidelného 'Čau lidi', který pronesl premiér České republiky Andrej Babiš.
Předseda vlády Andrej Babiš společně s ministrem dopravy Karlem Havlíčkem v pátek 24. září 2021 slavnostně otevřeli novou železniční stanici Praha-Zahradní Město a prodloužený podchod na pražském hlavním nádraží.
Projev předsedy vlády Andreje Babiše na IV. Demografickém summitu v Budapešti
Projev předsedy vlády na konferenci k 30. výročí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže
Komentář na facebookovém profilu k zkušenostem Maďarska s ilegální migrací
Komentář na facebookovém profilu k Antonínu Pařízkovi.
Na letišti Leoše Janáčka v Ostravě se o víkendu 18. a 19. září 2021 uskutečnily letošní Dny NATO a Dny Vzdušných sil Armády ČR. Nedělního programu 21. ročníku přehlídky vojenské techniky se zúčastnili i premiér Andrej Babiš a ministr obrany Metnar.
Komentář na facebookovém profilu k státnímu dluhu a stavu veřejných financí