Div se světe, ono to tak není
Jedna poznámka k "Lex Babiš".
Jedna poznámka k "Lex Babiš".
Vyjádření k výsledkům voleb:
Další vyjádření k výsledkům voleb:
V textu Babiš řídí stát jako (kótovanou) firmu došlo k hrubému překroucení skutečností vztahujících se ke státnímu dluhu a výdajů s ním spojených. Ministerstvo financí se proti informacím a závěrům prezentovaným v tomto textu zásadně ohrazuje.
Andrej Babiš na Facebooku
Ministerstva financí, obrany, dopravy, životního prostředí, spravedlnosti, pro místní rozvoj a Český telekomunikační úřad spustily společný projekt otevřených dat.
Projev na 49. schůzi sněmovny 7. září 2016 k Vládnímu návrhu zákona, kterým se mění zákon o platebním styku:
Projev na 49. schůzi sněmovny 7. září 2016 k Vládnímu návrhu zákona, kterým se mění zákon o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu:
Projev na 49. schůzi Poslanecké sněmovny dne 6. 9. 2016
Pan premiér mě vyzval, ať nekomentuji dění ve VZP, že jsem prý ve střetu zájmů.
Zvolení Zdeňka Kabátka ředitelem Všeobecné zdravotní pojišťovny považuji za skandální, protože to je kontroverzní osoba spojená s největším kmotrem českého zdravotnictví Markem Šnajdrem.
Ministerstvo financí dokončilo přípravu dlouhodobé koncepce rozvoje Celní správy v oblasti trestního řízení, která byla vzhledem k nedostatkům současné právní úpravy v rezortu diskutována v různých formách již od roku 2007.
Reakce na článek "Kde je jízdní řád EET, pane Babiši?" (ihned.cz | Datum: 15.8.2016 | Autor: David Klimeš)
Vyjádření ministra financí na sociální síti Facebook na stránce ANO:
Vyjádření ministra financí na sociální síti Facebook:
Reakce ministra financí na článek „Kvůli EET mohou trhy přijít o prodejce“ (Zdroj: Pražský deník | Datum: 4.8.2016 | Autor: Matěj Ludvík)
Vzkaz ministra financí na sociální síti Facebook:
Poslední dobou se v novinách strhla bouře ohledně spropitného. Prý bereme lidem možnost svobodně vyjádřit spokojenost s obsluhou v restauraci (nebo jinou službou).
Vyjádření ministra financí na sociální síti Facebook:
Ministr financí Andrej Babiš na Facebooku