Dipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc.

  • ČSSD
  • ministryně práce a sociálních věcí
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,38. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.07.2021 18:31:00

Bojujeme proti Parkinsonově nemoci

Bojujeme proti Parkinsonově nemoci

Komentář na facebookovém profilu k boji proti Parkinsonově nemoci.

 Až 50 tisíc lidí v ČR bojuje s Parkinsonovou nemocí, kvůli které mají problémy s pohybem a potřebují péči blízkých a sociální služby. Mám pro ně ale vzkaz – Nejste neviditelní

V minulosti jsme na MPSV připravili materiálně-technické a personální standardy pro lidi s PAS, a nyní jsme něco podobného dokončili pro pacienty s Parkinsonem ve spolupráci s Parkinson-Help a dalšími organizacemi. To vše využijeme i v budoucích dotačních titulech.

Chceme tak vzkázat všem, kteří se s tímto plíživým onemocněním potýkají, že je v tom rozhodně nenecháme! Pokud vás zajímá více o Parkinsonově nemoci, přijďte na výstavu do vestibulu hlavní budovy MPSV.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama