Ing. Aleš Hodina, dr. h. c.

  • BPP
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,22. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.03.2016 12:23:23

Vláda podporuje gaye a lesby namísto rodin

Vláda podporuje gaye a lesby namísto rodin

Poslední nápad z per ministrů Dienstbiera (ČSSD) a Pelikána (ANO), umožnit osvojení dítěte homosexuálním partnerem jeho rodiče, je dalším hřebíčkem do rakve našich rodin.

„V rámci tohoto sociálně-inženýrského experimentu vytváření „nových rodin“ se zapomíná, že každé dítě má své dva vlastní rodiče,“ říká Aleš Hodina, člen předsednictva strany Patrioti ČR a předseda Mezinárodního institutu pro rodinu a dítě. „Homosexuální partner otce nebo matky není jeho rodičem a je vůči němu cizí, nepříbuznou osobou. Někde však existuje jeho druhý, skutečný rodič, který byl od dítěte odstaven možná ještě před jeho narozením.“

Podpora toho, aby děti žily v homosexuálních „rodinách“, tak de facto připravuje děti o jejich vlastní rodiče. Provokuje takové chování homosexuálů a leseb, kteří si „pořídí“ dítě od počátku bez druhého rodiče, například umělým oplodněním. Není zřejmě náhodou, že tento návrh prosazuje i ministr z hnutí Andreje Babiše, který si před časem jako jednu ze svých podnikatelských aktivit pořídil síť center asistované reprodukce.

Patrioti České republiky budou vždy prosazovat tradiční a osvědčený model výchovy dětí vlastním otcem a vlastní matkou.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama