Ing. Antonín Seďa

  • ČSSD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

09.12.2022 9:17:26 - laco

Minské dohody

Angela Merkelová ve svém rozhovoru pro list Die Zeit prozradila, že Minské dohody nebyly pokusem o nastolení míru na válkou zmítané Ukrajině, ale měly za cíl poskytnout kyjevskému režimu více času na posílení armády a přípravu na rozsáhlou válku.
Merkelová taky potvrdila, že všichni západní autoři současné války na Ukrajině, včetně jí samotné, neudělali nic pro mír v Evropě, ale snažili se co nejvíce rozdmýchat válku proti Rusku na území Ukrajiny a tu zaplatit životy ukrajinského lidu.
Jak Vy hodnotíte partnery, kteří již při podpisu smlouvy věděli, že vás chtějí podvést?

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

milan16647, Kritická, vanpetr, orm, callimero, evenak, DAN75

Odpověď

09.12.2022 12:21:38 - Ing. Antonín Seďa
 V roce 1848 Otto von Bismarck řekl: „Pokud bude chtít někdo porazit Rusko, musí nejdříve od něho odtrhnout Ukrajinu a dále proti němu poštvat ostatní slovanské národy, protože pouze Slovani jsou rasa, která je schopna zničit sama sebe. S jejich pomocí bude možné Rusko porazit. Po jeho porážce zůstanou tyto slovanské národy bez ochrany a bude jednoduché je zlikvidovat“.
Možná při čtení této citace některým zatrne a možná, že si řada občanů uvědomí, že vlastně přiznání Angely Merkelové je odpovědí na mnou často pokládaný dotaz: Proč západní politici neudělali vše, aby agresi RF vůči Ukrajině zabránili. Pokud je pravda tvrzení bývalé kancléřky SRN, že Západ předem věděl o agresi a že vlastně pouze vyčkával, pak zodpovědnost za současný stav na Ukrajině nese nejen Vl.Putin a jeho ukrajinský protějšek, ale i vedoucí představitelé západních zemí.

Všichni víme, že Minské dohody nedodržovala žádná ze stran. Sledoval jsem vyjádření prezidenta RF, který si právě ztěžoval na nedodržování Minských dohod ze strany Ukrajiny. A také na to, že o tom Západ věděl a nekonal. Tato vyjádření mě utvrzují v mém počátečním přesvědčení, že viníkem agrese je sice Ruská federace a její vedení, nicméně důvody pro tuto agresi byly závažné. Já jsem byl vychován tak, že podepsané smlouvy by měly být dodržovány. Kdo smlouvy nedodrží je dle mého názoru podvodník a měl by být potrestán. A to bez ohledu na to, zda se jedná o západního či východního politika.