Ing. Antonín Seďa

  • ČSSD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

25.01.2022 13:47:52 - Miloš Krab

Myslíte, že ČSSD jako Fénix povstane z popela?

Od voleb uplynulo sice teprve půl roku, na druhou stranu za půlroku jsou ty další volby a pak další...Myslíte, že se straně podaří restart jako třeba ODS, i když ta byla v jiné pozici, protože té tu nevznikla taková konkurence jako vám. Na druhou stranu, jsou tu ještě voliči KSČM, která snad už definitnvně vypadla ze scény

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

25.01.2022 17:49:02 - Ing. Antonín Seďa
 Levice se v současnosti na naší politické scéně nenosí a pokud levicoví voliči přešli k ANO 2011, pak to byla chyba levicových stran, že si je nechali ukrást. Nevím, zda ČSSD povstane z popela jako Fénix, nicméně bch si to nejen přál, ale budu rád v tom nápomocen. Nicméně půl roku je docela dlouhá doba na to, aby sociální demokraté konali. Pokud mohu hodnotit stav ČSSD na místní, okresní či krajské úrovni, tak se přiznám, že moc nevidím světlo na konci tunelu. Pravdou je, že sociální demokracie má velmi kvalitní volební program a řadu velmi schopných členů. Přesto mám obavu z dalšího, tak jako vždycky, podcenění komunálních voleb a voleb do třetiny Senátu.Ale po pravdě o budoucnost sociální demokracie se neobávám, i když , jak správně říkáte, máme velkou konkurenci. Vše ovšem záleží na občanech - voličích, zda se obnoví důvěra v naši stranu a náš program.