Ing. Antonín Seďa

  • ČSSD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

23.5.2022 17:14:58 - Václav N.

Nemyslíte, že děláte nyní málo?

Na to, že je tu taková krize, která dopadá na takové množství lidí a vláda situaci zatím vůbec neřeší, proč se toho nesnažíte využít a nepřicházíte s návrhy řešení?

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

23.5.2022 19:14:37 - Ing. Antonín Seďa
 Nevím, zda otázka směřuje na mě konkrétně či na sociální demokracii. Pokud je to míněno na moji osobu, tak si myslím, že jako řadový člen dělám co mohu. Nejen na sociálních sítích, ale i v rozhovorech se spoluobčany či přáteli. JInak souhlasím, že ČSSD je jako spící Růženka, která si dostatečně dobře neuvědomuje, že jejím úkolem je hájit zájmy zaměstnanců, seniorů a rodin  s dětmi. Problémem je, že je dnes mimoparlamentní stranou a má omezený přístup do médií, která rozhodují o známosti a výrazně ovlivňují veřejné mínění. Nicméně souhlasím, že sociální demokraté mohou a dle mého názoru musí začít dělat aktivní mimoparlamentní politiku. Prostě musí ukázat , za kým a proč stojí. Čí zájmy hají a bude hájit. Prostě je třeba se probudit z letargie a politické kocoviny, která je stranou prolezlá skrz naskrz. Prostě vedení strany na všech úrovních nepochopilo, že je to jejich spoluzodpovědnost, kam se strana dostala a v jakém se dnes nachází stavu. Čekat na Gogota by se ČSSD nemuselo vyplatit. Chce to aktivní přístup a jasný apel dovnitř široké veřejnosti. Bez práce nejsou a nebudou koláče. To platilo v minulosti a v současné době to platí dvojnásob. Především v politice.