Ing. František Laudát

Předseda Klubu angažovaných nestraníků (KAN)
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,44. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20.10.2021 9:09:00

Babišova paměť se "vyvíjí"

Babišova paměť se "vyvíjí"

Komentář na facebookovém profilu k rozporům ve vyjádřeních premiéra Babiše

 U běžných lidí mozek funguje tak, že si zpravidla nedávné děje pamatuje a s postupujícím časem milosrdně zapomíná, či v lepším případě zkresluje. Ne tak u končícího nejvyššího "hospodáře" Čau lidi. Poté co zřejmě s očima navrch vzal v povolební neděli z Lán roha postranní bránou, v Čau lidi tvrdil, že se Zemanem mluvil a o volbách se nebavili. Za dva dny si vzpomněl, že mu Zeman slíbil pověření k sestavení vlády. Po týdnu si jeho mozek vybavil, že mu Miloš slíbil oba pokusy, což mu umožňuje ústava, ovšem pokud mu to umožní zdraví.

Ale to by nebyl Prchal, aby něco nevymyslel. Tak vymyslel Andrejovu "skromnost". AB sice podle svého názoru vyhrál, ale velkoryse Zemanova pověření odmítne. Už mu asi začíná docházet, v jak tristním stavu se naše země nachází, a lidé typu Babiš jsou zpravidla příznivci hesla "kdo uteče, vyhraje". Krátká paměť lidí v české kotlině této filozofii nahrává ve všech ohledech. A Babiš by mohl vjet na bělouši do Strakovky hlavní branou, jak se víceméně stalo s masivní podporou hlídacích psů demokracie po volbách v roce 2013.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama