Ing. František Laudát

Předseda Klubu angažovaných nestraníků (KAN)
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,35. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

04.04.2020 17:30:00

Ministryně financí opakovaně zkouší habaďůru na drobné podnikatele

Ministryně financí opakovaně zkouší habaďůru na drobné podnikatele

Komentář na facebookovém profilu k návrhům ministryně financí Schillerové na pomoc podnikatelům, postiženým koronavirem

 Česko čeká velká ekonomická krize, když ministryně financí opakovaně zkouší habaďůru na drobné podnikatele. Stále ještě žije v zajetí haraburdí a la EET a nepochopila, že teď už nejde o šikanování a ústrky podnikatelského stavu, ale o jeho přežití. Vůbec nechápe, že podnikatelé budou rozhodovat o procentech nezaměstnaných, o příjmech do státního rozpočtu, o sociální stabilitě země.

Proto zrovna tady se pokoušet je ojebat, abych použil slovník premiéra, bude smrtelným i pro současnou vládu. Epidemie časem opadne, ale potom se začnou sčítat škody a aktuální potenciál.

Možná by někdo měl Schillerové vysvětlit, že svými návrhy nepomoci podnikatelům právě páchá, nejen ona, sebevraždu v přímém přenosu. Sebevraždu, na kterou ale dojedeme všichni, možná až na několik zlodějských oligarchů.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama