Ing. Jana Krutáková

  • STAN
  • Jihomoravský kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,84. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

22.05.2020 20:25:00

Mám strach o budoucnost naší země

Mám strach o budoucnost naší země

Komentář na facebookovém profilu k povolení těžby štěrkopísku u Uherského Ostrohu

 Na problém s povolením těžby u Uherského Ostrohu upozorňuje Jana Krutáková: "Český báňský úřad povolil těžbu štěrkopísku pouhých 500 metrů od 5. největšího zdroje pitné vody, který zásobuje více než sto tisíc lidí!

Přestože petici proti těžbě podepsalo dvanáct tisíc lidí a 57 měst a obcí, přestože i odborníci důrazně protestovali a upozorňovali na negativní dopad na zdroj pitné vody, přestože právě zažíváme nejhorší sucho za posledních 500 let, navzdory tomu všemu byla těžba povolena!

Jsem v šoku a je mi z toho smutno. A mám strach o budoucnost naší země a stav, ve kterém ji budeme svým potomkům předávat. Vláda se sice pořád kasá, jak ji na životním prostředí záleží, ale její činy bohužel hovoří o pravém opaku!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama