Ing. Jaromír Kohlíček, CSc.

  • KSČM
  • europoslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,91. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

17. 2. 2019 21:58:26

Skromný postřeh ke sněmu ANO

Skromný postřeh ke sněmu ANO

Tak je to za námi, blahopřejme vítězům, děkujme za poučení.

 ANO dosněmovalo a my už víme. Babiš 206, Faltýnek 190, Brabec 213, Vokřál 195, Vondráček186, Jermanová 140. Pod čárou zůstal jen Macura. Nevěřící Tomáš totiž ve vystoupení neviděl vše pozitivně.

Závěr? Chceš-li být zvolen místopředsedou ANO, NEKRITIZUJ!!!

Andrej Babiš mimo jiné v diskusi sdělil, že: „My jsme pro všechny“ Kdepak už jsme to slyšeli? Znělo to jen nepatrně jinak. „Strany jsou pro straníky Občanské fórum pro všechny“. A jsme doma!!

Jako poslanec EP jsem ocenil důvěru, kterou staronový předseda vyjádřil vůči práci své vlády a zároveň naznačil, co očekává: „Bylo by fajn, kdyby čeští europoslanci konečně začali podporovat svoji českou vládu, která zásadním způsobem hájí naše zájmy v Bruselu“.

Tak nevím – mám v Bruselu hájit nekonvenční cestu pana ministra Petříčka na východ Ukrajiny a jeho výroky?? Banderovci jsou opravdu ti správní demokraté?? Je skutečně RUSOFOBIE programem vlády?

Jaké má vláda stanovisko k projektu Nord Stream2? Bude vláda opravdu rozvíjet jadernou energetiku?? Je skutečně jediným pracujícím poslancem ČR v EP kolegyně Dita Charanzová a ostatní vedle ní jsou neviditelní?

A ještě něco na závěr: Mohu si vůbec dovolit kandidovat s programem, který není posvěcen vládou?

Nechme zatím otázky otázkami a radujme se. Vždyť ANO je pro všechny. Nebo snad někdo pochybuje? Podle posledních průzkumů je „všech“, kteří by volili ANO něco přes 30%. Tak nevím. . .

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout