Ing. Jiří Štyler

  • HPP 11
  • Praha 11
  • zastupitel měst. části
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,34. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

29.05.2017 8:09:17

Máte pravdu, pane exvicepremiére, jsou to eStéBácké metody.

Máte pravdu, pane exvicepremiére, jsou to eStéBácké metody.

Etika a morální hodnoty některých zastupitelů všech zastupitelských úrovní jsou pozoruhodné.....

 Roku 2016, v březnu, červnu a listopadu byli z rady MČ Praha 11 odvoláni tři radní, zvolení za Hnutí pro Prahu 11 (ve volbách 2014 získalo 38% hlasů). Jejich odvolání předcházela uměle vykonstruovaná, dehonestující, dlouhotrvající kampaň, pod vedením zastupitelů ANO a TOP 09.

Pracovali jsme, nelhali jsme, nekradli jsme a nebrali jsme. Tak se proti nám spojili současní i bývalí členové ODS. Mnozí z nich v současnosti trestně stíháni i vícenásobně. Dnes rozprostřeni do různých a prapodivných stran: ANO, TOP 09, JM-ND, trosky rozpuštěné ODS a k nim v jednom šiku KSČ a ČSSD. Z posledně jmenovaných také trestně stíhaní či bývalí příslušníci StB.

Mediální kampaň byla úspěšná (těch peněz co stála), radní za Hnutí pro Prahu byli odvoláni, dveře na radnici podivným kamarádíčkům jihoměstského Palerma opět otevřeny. A pan vicepremiér A. Babiš mlčel. Vždyť jemu se nic nedělo. Možná to i řídil?

Obdobné se událo na městské části Praha 12.

9. 5. jsem si v odpoledních hodinách vyslechl tiskovou konferenci pana vicepremiéra A. Babiše a nevěřil svým uším. Pan Babiš v rozčilení přeskakoval z češtiny do slovenčiny. A to se mu stává málokdy. Hovořil o dlouhotrvající, dehonestující kampani a prvky StBáckých metod. A ejhle, meducínu vlastních lidí poznal ne vlastní kůži.

To větě, pán vicepremiér, keď to robja vaši iným, je to v poriadku. Keď ochutítě na vlastnů kožu, všetko je len najhoršie. ŠtBácké metódy. Prajem Vám vela úspechou s vaším zposobom politiky.

Jiří Štyler

zastupitel městské části Praha 11, novináři opět nazývané jihoměstské Palermo 

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama