ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,16. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.03.2011 9:02:57

Pokračujeme v úspěšném projektu

Pokračujeme v úspěšném projektu

Ministr pro místní rozvoj Kamil Jankovský na úterním zasedání vlády představil pokračování úspěšné spolupráce svého resortu s Úřadem vlády ČR v oblasti informování o problematice Evropské unie.

Projekt „Eurocentra a Eurofon – zdroje informací o tématech Evropské unie a implementaci evropských fondů“ zohledňuje aktuální vývoj a upravuje rámec spolupráce pro nadcházející roky.

Hlavními nástroji projektu jsou bezplatná informační linka Eurofon a síť regionálních informačních Eurocenter, jejichž zřizovatelem je Úřad vlády. Ministerstvo pro místní rozvoj se v rámci zmíněné spolupráce již od roku 2006 podílí na zajištění informačních služeb o evropských fondech na lince Eurofon a využívá Eurocentra především jako distribuční místa pro informační materiály o fondech Evropské unie. „Dojde  k většímu zapojení Ministerstva pro místní rozvoj do aktivit Eurocenter. Služby týkající se evropských fondů v Eurocentrech tak budou nově hrazeny z projektu spolufinancovaného z evropských fondů,“ uvedl Kamil Jankovský.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama