Ing. Marian Jurečka

  • KDU-ČSL
  • Olomoucký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,55. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18. 4. 2021 14:03:00

Teroristický útok na území České republiky

Teroristický útok na území České republiky

Komentář na facebookovém profilu k informaci bezpečnostních složek o výbuchu muničního skladu ve Vrběticích

Podle zjištění českých bezpečnostních složek stojí Rusko za výbuchem muničního skladu ve Vrběticích! Nesou zodpovědnost za dva mrtvé táty a za škodu, přesahující miliardu korun!

Vyhoštěna by měla být drtivá většina ruských “diplomatů” z Prahy! Prezident a premiér musí požadovat okamžitou omluvu prezidenta Putina, vysvětlení, proč takový čin byl udělán, a náhradu škody za tento teroristický čin!

Premiér i prezident musí okamžitě začít jednat s našimi partnery na úrovni EU a NATO. Požádat je o podporu naší reakce vůči Rusku. Není to jen teroristický čin vůči ČR, ale také akt vůči členskému státu EU a NATO!

Očekávám také, že vláda okamžitě vyloučí Rusko jako možného dodavatele jaderné elektrárny Dukovany. Se zemí, která u nás páchá teroristickou činnost, nelze spolupracovat!

Toto je naprosto bezprecedentní vměšování Ruska do naší suverenity, které se děje dlouhodobě. Velký respekt patří našim bezpečnostním službám a policii, že dokázaly dotáhnout vyšetřování do úspěšného konce! Nejsou to žádní čučkaři!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama