Ing. Miloslava Vostrá

  • KSČM
  • Středočeský kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,74. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

29.01.2021 15:57:23

Zpřísňujeme, zavíráme, zakazujeme, ... ale nepřemýšlíme u toho

 Zpřísňujeme, zavíráme, zakazujeme, ... ale nepřemýšlíme u toho

Vládní opatření, při jejichž navrhování si autoři příliš práce nedali, začínají naší zemi měnit v Kocourkov.

Do plné tramvaje, kde se mačkáte s ostatními cestujícími na cestě do práce, můžete bez problémů. Obchody, kde si jen málokdo hlídá dvoumetrové rozestupy od ostatních nakupujících, také příliš nikdo neřeší. A rozhodně si nemyslím, že omezování prodeje určitého zboží něčemu pomůže… No a pak tu máme horská střediska v přírodě (!) a především sjezdovky, kam by rádi lidé vyrazili, aby si vyčistili hlavu a zapomněli na tuto zmatenou a v některých ohledech zcela nelogickou dobu. Mají ale smůlu. Podle některých ministrů, zejména z řad ČSSD, je to příliš velké riziko. I když jsou lyžaři či snowboardisté zahalení od hlavy až k patě, nosí helmy, brýle, nákrčníky, a samozřejmě by nosili i roušky, vládě to zkrátka nestačí. A aby se neřeklo, rozhodli se ve Strakově akademii stmelit tento národ tím, že ještě přitvrdí. Tohle se mi ani trochu nelíbí.

Rozhodně nechci celosvětovou situaci zlehčovat, ani nechci podceňovat tento zákeřný vir, který rozhodně není jen obyčejnou „chřipečkou“. To v žádném případě. Prosím ale vládu, aby začala více přemýšlet o tom, co dělá, co nám nařizuje. Pro začátek by stačilo, kdyby vládní strany přestaly dělat volební kampaň, při které útočí jeden na druhého, a uvědomili si, že jsem všichni na pokraji zoufalství. V izolaci nemůžeme žít věčně. Navíc každý si nemůže dovolit jet odreagovat na „teplický večírek“…

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama