- Jan Sedláček (mimo zastupitelskou funkci) má dnes narozeniny. Gratulujeme!
- Petr Lichtenberg (člen strany) má dnes narozeniny. Gratulujeme!
- Zdeněk Hraba (bez pozice ve straně) má dnes narozeniny. Gratulujeme!
- Irena Kočí (mimo zastupitelskou funkci) má dnes svátek. Gratulujeme!
- Irena Matonohová (členka strany) má dnes svátek. Gratulujeme!
- Irena Ropková (členka strany) má dnes svátek. Gratulujeme!
- Irena Blažková (poslankyně Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky) má dnes svátek. Gratulujeme!
- MUDr. Zdeněk Hřib (primátor Hlavní město Praha) vložil nový článek Žádáme vládu, aby co nejdřív nalezla cestu pro úhradu PCR testování ve školách
- Strana zelených vložil nový článek Nepoctiví kšeftaři s dluhy mohou slavit
- Ondřej Profant (poslanec Hlavní město Praha) odpověděl na dotaz Osud vlády
- Ondřej Profant (poslanec Hlavní město Praha) odpověděl na dotaz Od kdy mi místo řidičáku postačí jen občanka?
- Občanská demokratická strana vložil nový článek V případě exekucí jsme hlasovali v zájmu starostů a obcí
Ing. Petr Jakubec byl položen dotaz
Školství
Jak se ve vašem kraji povedly letos maturity?
Ing. Petr Jakubec byl položen dotaz
dění v ČSSD
Dobrý den pane Jakubče, nejsem z Ústeckého kraje, ale začal jsem sledovat dění ve Vašem kraji, před volbou předsedy tam máte docela živo. Jak se na celou situaci s panem Paroubkem na jedné a panem Houskou, potažmo Haškem díváte?
Ing. Petr Jakubec byl položen dotaz
Proč změna názoru?
Vážený pane inženýre, můžete mně i veřejnosti sdělit, proč jste v případě nastartování kroků k likvidaci SOŠ v Meziboří změnil názor? Pamatuji si, že v prvních dvou volebních obdobích, kdy jsme spolu zasedali ve Výboru pro výchovu, vzdělání zaměstnanost KZ, jsme byli v řadě otázek na stejné lodi. SOŠ jsme bránili a ubránili.