Ing. Radek Simkanič, DiS.

Nevědomost je sladká, ale pravda jest vysvobozující.
  • Piráti
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,39. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

14.10.2013 11:48:54

Cenzura v České televizi

Cenzura v České televizi

13. 10. 2013 Česká televize zveřejnila upravený graf z průzkumu agentury TNS. Opět z grafu vymazali sloupec Pirátů. Vymazávání výsledků (nejen) Pirátů z průzkumů je v ČT už tradiční.

13. 10. 2013 Česká televize zveřejnila upravený graf z průzkumu agentury TNS. Opět z grafu vymazali sloupec Pirátů. Vymazávání výsledků (nejen) Pirátů z průzkumů je v ČT už tradiční.V roce 2010 smazali výsledek Pirátů ve studentských volbách (třetí nejvyšší sloupec). Když v roce 2012 Piráti studentské volby vyhráli, po pár minutách smazala ČT článek informující o volbách ze svého webu a na studentské volby uvalili informační embargo. Úsměvne na tom bylo, že i na smazány článek odkazoval google (cache). Více informaci o tomto případu:

Nyní v průzkumu, který si ČT zadala u TNS zase vyšel i sloupec Pirátů. Cenzoři v ČT znovu zasáhli a Piráty vymazali, ale už si nedali práci tyto procenta přičíst do "ostatní". V součtu tedy procenta dávají 98%. Na svém webu to nakone "opravili" a vložili necenzurovaný graf. Jenže starší graf (cenzurovaný) už převzala další média (např. Novinky). 13. 10. 2013 však také byl tento cenzurovaný graf i ve zprávach. Manipulace? Nechám již na Vás.


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama