Ing. Radim Fiala

  • SPD
  • Olomoucký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,61. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20.01.2014 11:35:58

Hra na pravici

Hra na pravici

Řada známých se mě ptala na můj názor na kongres ODS. Zároveň poslouchám různé politology a hodnocení takzvaných odborníků na politiku. Je strašné poslouchat ty prázdné řeči o pravici.

Nechci nic hodnotit ani rozebírat, ale přece řeknu jednu větu. ODS je dnes strana s jediným programem a to je mít moc a těžit z ní. Žádná skutečná pravice ODS není. Je to součást systému pokřivené demokracie, kde jsou rozkrádány daně lidí a kde se stále více reguluje a manipuluje. Pokud jste proti, tak je z Vás populista, fašista, extrémista, zločinec. Postarají se o to média. Je dojemné jak zákon o referendu, který předložilo naše hnutí, spojil takzvanou levici i pravici. ODS i ČSSD si okamžitě notují. Hlavně nenarušit systém. To by bylo, aby rozhodovali lidé a ne politické sekretariáty.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama