Ing. Václav Novotný

  • TOP 09
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,62. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16. 6. 2017 7:36:00

Koaliční loutky nezvedly ruku pro Městský okruh

Koaliční loutky nezvedly ruku pro Městský okruh

Pražští zastupitelé za TOP 09 odmítají nečinně přihlížet totální neschopnosti pražské vládnoucí koalice, a proto se v návaznosti na výsledky jednání dnešního zastupitelstva rozhodli demonstrativně opustit jednací sál.

Klíčovým bodem dnešního jednání bylo jedno z nejzásadnějších pražských témat, a to dokončení Městského okruhu.

Koalice v čele s primátorkou Adrianou Krnáčovou (ANO) se v této věci nedokáže shodnout, a tím toto zásadní dopravní řešení potřebné pro celou Prahu dlouhodobě odkládá. Zastupitelé za TOP 09 proto současné koalici na dnešním jednání nabídli svých 12 hlasů, aby v této otázce došlo k zásadnímu posunu a Praha tak nemusela nadále stagnovat.

“Naše hlasy jsme nabídli naprosto nezištně, neagresivně a konstruktivně, a to za účelem toho, aby tato zásadní dopravní stavba byla konečně realizována a Pražané by se tak konečně mohli dočkat toho, co očekávají celé roky. Koalice však ani s touto pomocí TOP 09 nebyla ochotná učinit zásadní krok k dokončení Městského okruhu a dala tím jasně najevo, že jí nezajímá rozvoj města, ani Pražané a že má zájem jen o své setrvání ve funkcích,” uvedl k tomu předseda zastupitelů za TOP 09 Václav Novotný.

Na protest proti tomuto nezodpovědnému kroku současné pražské koalice zastupitelé za TOP 09 demonstrativně opustili jednací sál a zanechali zde pouze své papírové makety. „Loutková koalice si zaslouží loutkovou opozici," dodává předseda klubu TOP 09 a nezávislých. " Nikdo ze zastupitelů již nebyl ochoten se dále osobně podílet na tomto divadle v neprospěch Pražanů,“ uzavírá Václav Novotný.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama