Ing. Václav Novotný

  • TOP 09
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,62. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

10.02.2018 13:42:00

Pražská vláda pokračuje v rozdávání politických trafik

Pražská vláda pokračuje v rozdávání politických trafik

Bez ohledu na současný stav, kdy se Praha Adrianě Krnáčové (ANO) rozpadá pod rukama, pokračují radní v pokleslé praxi rozdávání politických trafik bez ohledu na odbornou kvalifikaci.

 Do představenstva městské akciové společnosti TSK byli v minulých dnech jmenováni dva noví členové, Matěj Fichtner (ANO) a František Adámek (ČSSD). Oba jmenovaní zastávali do loňského října funkci poslance, ale svůj mandát na podzim neobhájili.

"Ani jeden z těchto dvou pánů problematice spadající do gesce TSK vůbec nerozumí. Mám důvodné podezření se domnívat, že po skončení jejich působení v Poslanecké sněmovně, považovali spolustraníci za nutné jim obstarat adekvátní finanční zajištění," říká k tomu Václav Novotný, předseda klubu zastupitelů za TOP 09 a upozorňuje na to, že odměna člena představenstva TSK a.s. dosahuje částky sto tisíc korun měsíčně.

"Místo, aby členové koalice dbali na odbornost v městských akciových společnostech, pokračují v praxi rozdávání politických trafik. Nemůžeme se pak divit tomu, že v Praze padají mosty, kolabuje doprava a padají střechy významných budov," dodává na závěr Václav Novotný (TOP 09).

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama