Ing. Veronika Vrecionová

  • ODS
  • Středočeský kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,5. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

05.02.2020 15:48:00

Správní rada České republiky už bojuje pouze za zájmy Agrofertu, nikoli země

Správní rada České republiky už bojuje pouze za zájmy Agrofertu, nikoli země

Komentář europoslankyně a předsedkyně Spolku pro obnovu venkova k rozhodnutí vlády bojovat za zájmy Andreje Babiše u Evropského soudního dvora.

 Český stát začíná selhávat ve svých základních funkcích a vláda se stará pouze o peníze svého premiéra.

Přála bych si, aby se česká vláda stejně starala o seniory, kteří potřebují péči, nebo o pracující, jejichž peníze vyhazuje oknem. Přála bych si, aby se vláda stejně intenzivně věnovala stavbě dálnic nebo zlepšování školství.

Ale ze všech možných priorit si vybrala tu nejhorší – boj za práva Agrofertu a boj za peníze pro Andrej Babiše. To není vláda. To je správní rada jedné firmy.

Je absurdní, že v sobotu premiér podepisuje v Lisabonu deklaraci vyzývající k navýšení rozpočtu EU a v úterý podává žalobu na tu stejnou EU, protože jej nechce dotovat.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama