Ing. Viktor Paggio

  • LIDEM
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,63. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.08.2012 9:47:23

Považujeme za klíčové integraci cizinců do naší společnosti

Považujeme za klíčové integraci cizinců do naší společnosti

Československý stát byl vybudován na občanském principu a vyznávání stejných hodnot všemi občany bez ohledu na jejich národnost.

Český stát by se měl stát pokračovatelem této tradice a zajistit, aby všichni jeho občané ctili a vyznávali principy svobody, rovnosti a právního státu. Proto považujeme za klíčové programy integrace cizinců a jejich postupné začleňování do struktur a vazeb společnosti domácího obyvatelstva s důrazem na výuku českého jazyka. Koncept imigrace, kdy nově příchozí neznají jazyk domácí země, nevyznávají její hodnoty a nejsou schopni se zapojit do života většinové společnosti, vede k jejich sociální marginalizaci a společenskému pnutí. Česká republika by měla imigranty rozlišovat podle dosaženého vzdělání, uplatnitelnosti na pracovním trhu a dalších kritérií a průběžně přizpůsobovat svou imigrační politiku ekonomickému cyklu skrze systém zelených karet a další nástroje.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama