Ing. Vojtěch Munzar

  • ODS
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,35. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

12. 7. 2018 16:13:00

Budeme důraznou opozicí

Budeme důraznou opozicí

Komentář na facebookovém profilu k novému působení vlády.

Česká republika má po 3/4 roce od voleb další levicovou vládu s důvěrou. Po levicových vládách Zemana, Špidly, Grosse, Paroubka a Sobotky nastupuje levicová vláda Andreje Babiše, která je navíc poprvé od roku 1989 podporována hlasy KSČM. To spojení je vlastně logické, od voleb se v hlasování ve sněmovně nejvíce shodlo právě ANO s KSČM. Co z toho plyne?

Vláda bude pokračovat v tom, co začala vláda předchozí. Půjde po krku střední třídě, podnikatelům a živnostníkům a všem samostatným a svobodným lidem. Bude zvyšovat míru regulace, represe, přerozdělování, málo investovat, zvyšovat provozní náklady státu a více peněz projídat na úkor budoucnosti. My v ODS i já osobně jako poslanec budeme důraznou opozicí, budeme obhajovat svobodu, ochranu soukromého vlastnictví, nízké daně, malý a přátelský stát a principy demokracie. Držte nám palce!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout