Ing. Vojtěch Munzar

  • ODS
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,34. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

9. 12. 2019 16:52:00

Nová koncepce hmotných rezerv? Jen další PR akce Babišovy vlády

Nová koncepce hmotných rezerv? Jen další PR akce Babišovy vlády

Snaha o novou koncepci státních hmotných rezerv je podle poslance ODS Vojtěcha Munzara nedůvěryhodná. Pokud by to ministr Havlíček myslel vážně, začal by s ní dřív, než se rozhodl stávající rezervy rozprodat.

 „Diskuze o nové koncepci státních hmotných rezerv měla začít dávno před tím, než se vláda rozhodla stávající hmotné rezervy rozprodat a získané peníze nenávratně rozpustit v rozpočtu na příští rok. Ministru Havlíčkovi bych jeho snahu o novou skladbu státních hmotných rezerv věřil, kdyby chtěl více než dvě miliardy korun (z toho 600 mil. Kč příští rok) získané prodejem kovů využít na nákup rezerv nových, to se ale nestalo. Celá snaha ministerstva tak vyznívá spíš jako zakrytí toho, že chce peníze z prodeje utratit,“ říká poslanec ODS Vojtěch Munzar.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout