Ing. et Ing. Jan Skopeček, Ph.D.

  • ODS
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,54. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

28.09.2021 7:35:00

Vláda se proti Babišově drahotě nesnaží bojovat ani na oko

Vláda se proti Babišově drahotě nesnaží bojovat ani na oko

Komentář místopředsedy poslaneckého klubu ODS

 Rozpočet, který schválila na včerejším jednání vláda, bohužel navazuje na tradici zoufalého hospodaření, které předvádí Alena Schillerová po celou dobu působení na ministerstvu financí. Jako každý rok slyšíme pohádky o rekordních investicích, které ale nikdo neviděl přenesené z papíru do reality. Plošné zvyšování platů úředníkům je v současné situaci naprosté šílenství.

Navržený rozpočet počítá s dalším zadlužením, a tedy dalším zdražováním života lidí. Současné období vstoupí do historie jako Babišovy dluhy a drahota a vláda se ani nesnaží tvářit, že s tím chce něco dělat. To, že rozpočet neschválili ministři za ČSSD, považuji jen za úsměvnou tečku za jejich podílem na tragické správě země.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama