JUDr. Alena Schillerová, Ph.D.

  • BPP
  • místopředsedkyně vlády
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,02. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

05.02.2020 22:33:00

Vyřizování daňových povinností bude hračka

Vyřizování daňových povinností bude hračka

Komentář na facebookovém profilu k návrhu digitální daně

 Dobrá zpráva! Online finanční úřad a digitální daň budou již letos. Rozpočtový výbor podpořil balíček MOJE daně, který poslal do 3. čtení v Poslanecké sněmovně. Výbor na dnešním jednání také projednal návrh digitální daně.

Vyřizování daňových povinností bude hračka. Díky balíčku MOJE daně si každý zvládne udělat své daně z klidu domova. Online finanční úřad vám nabídne takové možnosti, jako je automatické vyplňování daňových formulářů nebo osobní daňový kalendář na míru.

Digitální daň zase přináší férové podmínky pro všechny a konec nerovné soutěže globálních gigantů s ostatními podnikateli. Nejen u nás, ale v každé zemi na světě platí, že bez vybudované infrastruktury a bez právního systému, by tam žádná firma dělající byznys přes internet neprodala a nevydělala téměř nic.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama