JUDr. Bohumil Šimek

  • BPP
  • Jihomoravský kraj
  • hejtman
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,54. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19. 5. 2019 22:08:00

Den otevřených dveří se nesl ve stylu osmdesátých let

Den otevřených dveří se nesl ve stylu osmdesátých let

V duchu 80. let se nesl sobotní Den otevřených dveří Krajského úřadu Jihomoravského kraje. Akce se již potřetí uskutečnila v rámci Brněnské muzejní noci.

 Po zahájení, kterého se ve foyer úřadu ujal hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek, mohli návštěvníci až do nočních hodin absolvovat komentované prohlídky reprezentačních místností – navštívili tak nejen sál zastupitelstva, místnost rady, ale také pracovnu hejtmana nebo reprezentační zasedací místnost. Zpřístupněna byla i střecha budovy krajského úřadu, kde si zájemci mohli prohlédnout krajskou včelnici. Pod názvem Návrat do 80. let byla pro děti a rodiče připravena zážitková cesta úřadem.

Ve foyer úřadu probíhal po celou dobu Dne otevřených dveří bohatý kulturní program, o který se postarali nejen studenti a žáci krajem zřizovaných škol, ale svoje hudební umění zde předvedli také zastupitelé Jihomoravského kraje.

V rámci Dne otevřených dveří krajského úřadu bylo možno také navštívit výstavu Překonej stěnu smrti o historii železné opony, nechyběly zde dětské tvořivé dílničky ani prezentace seniorpasů a rodinných pasů nebo Kanceláře JMIK pro meziregionální spolupráci.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout