JUDr. Bohumil Šimek

  • BPP
  • Jihomoravský kraj
  • hejtman
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,25. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20. 11. 2019 9:41:00

Spolek pro GP ČR získal povolení na realizaci reklamy během závodů Grand Prix

Spolek pro GP ČR získal povolení na realizaci reklamy během závodů Grand Prix

Během minulého týdne bylo španělským promotérem oficiálně potvrzeno konání Grand Prix ČR v Brně v první polovině srpna 2020 a na konci stejného týdne byl také spuštěn prodej vstupenek.

Spolek pro GP ČR získal v tomto týdnu od španělského promotéra DORNA SPORTS povolení na realizaci reklamy během závodů Grand Prix ČR 2020.

„Jsem velmi rád, že po oficiálním potvrzení konání závodů v roce 2020 získal nyní na základě dalších jednání Spolek pro GP ČR možnost realizace reklamy během konání těchto závodů. Díky tomu se otevírá velká příležitost pro spolek, aby si zajistil finance mimo veřejné rozpočty a zajistil si tak další možnosti spolufinancování pro budoucí Grand Prix v Brně. Z pozice hejtmana bych chtěl poděkovat zejména panu Ezpeletovi za tuto možnost a také krajskému zastupiteli Petru Vokřálovi, který o víkendu osobně za Jihomoravský kraj vedl toto jednání s vedením DORNY. Já osobně budu i nadáledělat maximum pro to, aby byly závody Grand Prix v Brně zachovány i po roce 2020, protože jsem vždy byl přesvědčen o jejich přínosu nejen pro motoristické fanoušky, ale i pro Brno, Jihomoravský kraj a celou Českou republiku,“ řekl hejtman Bohumil Šimek.

Prodej vstupenek na Grand Prix 2020 byl zahájen v pátek 15. listopadu 2019 ve 12:00. Všechny druhy vstupenek lze nyní zakoupit za vánoční ceny až s 35 % zvýhodněním.

Více informací ZDE ZDE.

Vstupenky je možné pořídit v informačním centru TIC na Panenské 1 a online ZDE.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout