JUDr. Hana Kordová Marvanová

  • STAN
  • Hlavní město Praha
  • legislativa
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

09.10.2019 13:56:57

Neustopíme nátlaku autoritářského režimu

Neustopíme nátlaku autoritářského režimu

Čínské velvyslanectví nám svým včerejším vyjádřením vyhrožuje, že pokud nezměníme svůj postoj ve věci vypovězení smlouvy s Pekingem, tak Praha pocítí újmu na svých vlastních zájmech.

Tato reakce čínského velvyslanectví prozrazuje, že dohoda Prahy a Pekingu nebyla uzavřena v roce 2016 jako rovnocenná partnerská smlouva a politický článek byl Praze vnucen. Takový přístup považuji za nepřijatelný.

I přes nátlak autoritářského režimu jsem připravena stát si za svým rozhodnutím a věřím, že i ostatní pražští zastupitelé najdou odvahu neustoupit z hodnotového přesvědčení a vize Prahy jako moderní svobodomyslné metropole, která se nenechá ovlivňovat politickými tlaky.

O to více ne nátlakem ze strany komunistického režimu, který ve své zemi šíří cenzuru a potlačuje svobodné myšlení a lidská práva.

Hana Marvanová, radní hl. m. Prahy

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout