JUDr. Miroslav Antl

  • BPP
  • Rychnov nad Kněžnou
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,88. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

12.03.2020 7:16:07

„Koronavýr“ naši středeční schůzi neovlivnil :-)

„Koronavýr“ naši středeční schůzi neovlivnil :-)

Schůze Ústavně-právního výboru Senátu Parlamentu ČR.

Schůze našeho Ústavně-právního výboru Senátu Parlamentu ČR ve středu 11. března sic proběhla bez senátorky Šárky Jelínkové a Tomáše Goláně, kteří si disciplinovaně (chvályhodně) nasadili dvoutýdenní karanténu, byť se z Itálie vrátili o den dříve, než bylo vyhlášeno vládní mimořádné opatření. Stihli jsme (připraveni – a jak vidno v pohodě :-)) projednat 10 senátních tisků, takřka všechny "jednomyslně" s jejich doporučením ostatním ke schválení. Výjimečně nechyběl ani hlas senátora Michael Canov, který se řádně a včas omluvil...

Díky všem členům ÚPV (i předkladatelům) za konstruktivní legislativní přístup – a úplně všem Vám přeji hlavně zdravé a bezpečné dny, plné zdaru a optimismu…! :-)

Mirek Antl

Celý článek včetně fotografií na mých webových stránkách: 

http://www.miroslavantl.cz/senat/1156-koronavyr-nasi-dnesni-schuzi-neovlivnil/


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama