JUDr., PhDr., Zdeněk Ondráček, Ph.D.

  • KSČM
  • Královéhradecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,28. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.10.2018 4:34:00

Euroopilce Junckera nemá cenu komentovat

Euroopilce Junckera nemá cenu komentovat

Komentář na facebookovém profilu k výrokům Jean-Clauda Junckera o pomoci uprchlíkům

 Vyjádření předsedy Evropské komise J. C. Junckera jsem sdílel na svém FB profilu. Ihned se tam otevřela poměrně široká diskuse. Já osobně se ztotožňuji s tím, že tohoto euroopilce nemá cenu komentovat. On svými výplody jen dokazuje, jak vzdálená je nám politika Eurosajuzu.

Odsoudil jsem populismus europoslankyně Šojdrové i zneužití projednávání globálních paktů o bezpečné, řízené a pravidelné migraci a o uprchlících, a naopak podpořil postoj předsedy vlády Andreje Babiše, který selektivní přijímaní tzv. dětských sirotků, odmítá a upřednostňuje případnou pomoc přímo v Sýrii či jiných místech konfliktu.

Věřím, že v dohledné době bude naše vláda schopna zrealizovat projekt, který pomoc dětem v Sýrii opravdu poskytne. Upřednostňuji totiž skutečnou pomoc před politickým pindáním.

A na závěr ještě poznámka. Pomoc by nutně potřebovaly i děti na Donbasu. Ty u nás však nikoho nezajímají.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout