Jan Birke

  • ČSSD
  • Královéhradecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,8. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

6. 10. 2020 17:36:00

Město Náchod podpoří ochrannými prostředky pracovníky ve školách

Město Náchod podpoří ochrannými prostředky pracovníky ve školách

S ohledem na současný vývoj epidemiologické situace se vedení města Náchoda rozhodlo podpořit formou poskytnutí ochranných prostředků pracovníky ve školství.

Náchodští radní proto na jednání v pondělí 5. 10. 2020 schválili poskytnutí ochranných prostředků pro všechny pedagogické i nepedagogické pracovníky ve školách a školských zařízeních zřizovaných městem Náchod.

Každý měsíc tak poputuje do mateřských a základních škol, základní umělecké školy a Střediska volného času Déčko zřizovaných městem více než 8500 kusů roušek. „Tyto ochranné prostředky budou s okamžitou platností sloužit především k zajištění bezpečí v našich školách a přispějí k ochraně nejen učitelského sboru, ale také všech ostatních, kteří se starají o chod škol, školek a zájmových organizací na území našeho města," vysvětlil starosta Jan Birke.

Město Náchod nyní zajišťuje ochranné prostředky kromě škol také pro své další organizace. Zabezpečení všech zaměstnanců městského úřadu, v sociálních službách, knihovny, sportovních zařízení a dalších, představuje společně s pracovníky ve školství přibližně 15.000 kusů roušek měsíčně.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama