ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,23. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

07.12.2012 13:42:36 - hugo

Nesdílím názor, že se jedná o prospěšný krok

Podporujete následující cíl Evropské komise, která chce v boji s nezaměstnaností lidí do 25 let připravit projekt nesoucí název Záruky pro mladé. Členské státy se mají zavázat, že každému Evropanovi této věkové kategorie do čtyř měsíců po ukončení školy zajistí práci nebo placenou rekvalifikaci. Program má být financován mimo jiné z Evropského sociálního fondu. Přijde vám to reálné? A máte k tomu nějaké podrobnosti? děkuji

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

24.01.2013 9:24:54 - Jan Březina
Zatím se jedná o iniciativu, která nemá legislativní podobu. Nesdílím názor, že se jedná o prospěšný krok. Nutit zaměstnavatele, aby zaměstnávali nějakou skupinu obyvatelstva, je kontraproduktivní a nakonec se obrátí proti těm, kterým to mělo pomoci. Spíše je třeba mladé motivovat, aby si volili kvalifikaci, která má na trhu uplatnění a aby aktivně hledali práci a nespoléhali na to, že jim ji zajistí stát. Takto si akorát vytvoří nezdravé návyky, které je dříve či později dostihnou.