Jaroslav Doubrava

  • S.cz
  • Ústí nad Labem
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,43. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20.10.2021 16:57:00

Nemohu uvěřit, že i mezi kolegy je tolik lidských hyen

Nemohu uvěřit, že i mezi kolegy je tolik lidských hyen

Komentář na facebookovém profilu k událostem kolem prezidenta Zemana

 Dívám se kolem sebe a nemohu uvěřit, že i mezi kolegy je tolik lidských hyen, které nedočkavě čekají, jestli se nám prezident uzdraví (já pevně doufám, že brzy ano). Už vymýšlí plány, jak se k těm vytouženým korýtkům opět dostat. Zajímavé je, že jim už dlouho leží v žaludcích a přemýšlí, jak se ho zbavit poukazem na jeho zdravotní stav.

To, že Havel, když zrovna nebyl nemocný, byl zcela jistě pod obraz ožralý, nikomu z nich nevadilo. Ano, to proto, že tam takovou figurku potřebovali pro své rejdy. Prezident Zeman neskáče a nikdy neskákal podle jejich práskání bičem a nepřipustil jejich choutky po dalších zlodějnách, proto jim vadí. Doufám, že jim vadit bude ještě hodně dlouho.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama