ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,2. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.01.2016 14:04:19

Který novodobý ,, Bilak,, pozval k nám americké zpravodajské služby ?

Který novodobý ,, Bilak,,  pozval k nám americké  zpravodajské služby ?

Dnes jsem si přečetl v našich „nezávislých“ médiích, že zpravodajská služba z USA, bude vyšetřovat na území svrchovaného státu

  Normal 0 false false false EN-US JA X-NONE

Dnes  jsem si přečetl v našich „nezávislých“ médiích, že  zpravodajská služba z USA, bude vyšetřovat na území svrchovaného státu pohyb financí z východu, které mají směřovat na podporu politických aktivit, cílem šetření je především kontakt politických uskupení v ČR se zástupci především z Ruské federace. První otázka zní kdo je pozval a kdo rozhodl, že naše zpravodajské služby takovou práci nezvládají? Nejde tedy ze strany amerických složek o kontrolu peněz směřující pro podporu organizovaného zločinu, financování terorismu (tady hrozí riziko šáhnutí do vlastního hnízda), nebo prošetřování praní špinavých peněz, jak by normální občan v demokratickém státě čekal při globálním ohrožení. Příjezd těchto expertů je okořeněn prohlášením ministra vnitra o chystané cenzuře internetu. Prostě takový dáreček na přivítanou, aby experti z USA věděli na které první dveře mají zaklepat a kde jsou vítáni, kde skutečně sedí nový Vasil Bilak.

Nikdo z vrcholových politiku se zatím neozval a neprotestoval, že práci tuzemské zpravodajské služby převezme zahraniční agentura. Jistě od amerického občana Dientsbiera nebo od poslanců TOP 09 by to nikdo nečekal. Je však podivem, že toto vměšování nevadí například Hnutí ANO.

Ihned od ustavení do funkce se současný americký velvyslanec Andrew Shapiro stal vrchním loutkařem v domácí politice a přímo zasahuje do naší suverenity nejen podporou občanských sdružení, nadací. Například prostřednictvím Open society duo Shapiro a Soros vytvořilo nový segment v podnikatelském prostředí, tedy profesionální aktivismus, zjednodušeně žoldáctví skryté pod závojem boje za svobodu a rovnoprávnost.

Tyto neskrývané aktivity skutečně a bez pardonu přímo destabilizují a polarizují společnost, vytvářejí nebezpečné napětí podporované týmem zkorumpovaných novinářů. O ovládání kolaborantských politiků zde ani psát nebudu.

Hned v prvním rozhovoru pro Právo prozradil, že Američané by velmi rádi pomohli v jaderném výzkumu pro civilní účely. A pak pro jistotu dodal, že věří, že zrušený tendr na dostavbu Temelína bude znovu otevřen. Není náhodou, že Temelín a spor o jeho dostavbu  spustil akci, která vedla k pádu Nečasovy vlády, osobně věřím, že to byl práce podobných lidí, kteří k nám znovu přilétají.

Není to tak dávno, kdy se provalilo, že americké zpravodajské složky monitorovali i evropské významné politiky. Nyní jim vláda Česká republiky dává pomyslné sluchátko přímo do rukou. Česká republika je suverénní stát a neměl by na ní mít vlit žádný jiný stát ani Rusko ani USA. Myslím, že to může být zástěrka na likvidaci nového politického uskupení v Polsku a stran, které se hlásí k euroskeptickým a konzervativním hodnotám.  Neměly by se tyto zpravodajské služby a policie spíše zaměřit na ty co financují uprchlíky, na osoby co nakupují ropu a památky od Islámského státu, na pašerácké gangy, které narušují státní hranice. 

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama