ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,2. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.08.2014 13:25:09

Praha je ekonomický motor ČR, musí se udržovat a opět do ní investovat

Praha je ekonomický motor ČR, musí se udržovat a opět do ní investovat

Zvu všechny lídry na pražského primátora za účasti medií ke kulatému stolu.

Jako pražský rodák a patriot jsem zděšen invazí politických subjektů, které se schovávají za různá hnutí. Na svých stránkách se pak chlubí, o kolik financí připravily Prahu a co si za to pořídily (https://www.starostove-nezavisli.cz/info-a-media/vystupy-z-medii/denik-miliony-korun-naplni-obecni-pokladny.html).

Praha je ekonomický motor České republiky, musí se udržovat a opět do ní investovat. Přeji malým vesničkám nové chodníky, ale… Ruku na srdce. Kolik občanů ČR se po nich projde? A kolik občanů ČR by využilo dokončený okruh kolem Prahy?   Bojím se, že většině kandidujících stran, které vznikly mimo Prahu, jde pouze o dobití a přerozdělení rozpočtu hl.m. Prahy. Mnoho stran sahá po populistických slibech a heslo ,,zadarmo,, je skoro ve všech volebních programech. Snad poslední případ populistického slibu zrušení poplatku za recept otevře lidem oči. Sice dojde ke zrušení poplatku, ale zároveň se zvednou ceny léků.

Dámy a pánové, NIC NENÍ ZADARMO! Za vše se musí platit, jinak to prostě nebude fungovat. Jako lídr na primátora jsem slovo zadarmo vyškrtl ze svého slovníčku a nikdy ho nepoužiji. Jsou i jiné cesty jak zefektivnit řízení Prahy. Např. snížením počtu městských částí po vzoru Mnichova.

Rád bych pozval všechny lídry na primátora Prahy za účasti medií ke kulatému stolu. Ať rozhodne odbornost a zdatnost kandidátů nad populistickými sliby najatých agentur.
Navrhuji 2.10. 2014 od 17:00 hod www.pivniceubazenu.cz. Účast mi prosím potvrďte na info@okstrana.cz

Diskutovaná témata:

1. Rozpočet Prahy, rozpočtové určení daní
2. Hromadná doprava, modré zóny, dokončení pražského okruhu
3. Státní správa a samospráva
4. Přejmenování pražského letiště
5. Rozvoj a výstavba v Praze
6. Bezdomovecká otázka a národnostní menšiny
7. Svoz odpadu, údržba komunikací a zeleně
8. Hazard a kasina v Praze
9. Občanská sdružení a hnutí v Praze
10. Sociální politika
11. Policie a záchranné složky v Praze
12. Školství a jeho směřování
13. Zdravotnictví
14. Sport a volnočasové aktivity

Jiří Janeček
Občanská konzervativní strana

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama