Josef Švarcbek

Chci s vámi hasit problémy společnosti
  • KSČM
  • Planá
  • zastupitel města
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,1. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

28.03.2020 8:19:17

Frantíci jdou do boje

Frantíci jdou do boje

Možná přijde i na pořad dne zestátnění. Jde jen o to, aby na tom lumpové nevydělávali. Oni to dovedou. Přivedou banku v bankrotu a dostanou velmi pěkný zlatý padák.

FRANTÍCI JDOU DO BOJE.............

Francie uvolní na podporu firem zasažených opatřeními proti šíření koronaviru 45 miliard eur (více než 1,2 bilionu Kč). Oznámil to v úterý ministr financí Bruno Le Maire. Vláda je podle něj připravena použít „všechny nástroje” ke zmírnění ekonomických dopadů pandemie, včetně zestátňování velkých společností.

Takže už i Frantíci uvažují o zestátnění. Tak mě tak napadá co takhle v Plané u M. Lázní zestátnit nemocnici, která je v podstatě poměrně nová a umístit zde dočasně některé pacienty zasažené zákeřným virem a do budoucna by tak byl vyřešen problém na Tachovsku se zdravotní péčí, kde v podstatě jediný okres Plzeňského kraje nemá nemocnici. Pro mne by to byl ten správný krok.

Pozn. - to by byl asi vřískot našich chvilek a kavárny

Josef Švarcbek, kandidát do Senátu za volební obvod 3-Cheb -Tachov

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama