MUDr. Jiří Mašek

  • ANO 2011
  • Královéhradecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,49. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

27.02.2024 12:20:26 - Jirka K.

Jak blízko jsme válce?

Zdá se mi to, nebo tu probíhá regulérní příprava na válku? A vzhledem k tomu, že Rusko má jaderné zbraně, neskočila by tato válka stejně rychle, jako by začala? Nebo mě napadá ještě jedna varianta, že tu probíhá politika strašení, aby se ,,ospravedlnila“ podpora Ukrajiny. Používám uvozovky, protože si myslím, že je podpora správná, ale ukazuje se, že u veřejnosti – hlavně třeba na Slovensku nebo USA slábne, ale i u nás. Jaký je váš pohled?

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Svet27

Odpověď

27.02.2024 15:50:49 - MUDr. Jiří Mašek
Dobrý den,  již měsíc poté co RF napadla  Ukrajinu jsem navrhl usnesení, které schválilo 93% přítomných poslanců. Tím usnesením jsme zavázali vládu, aby diplomatickými kroky napomohla mírovým jednáním k ukončení války.  Můj názor se nezměnil. Podpora dalšího válčení ve společnosti sice slábne, vyhasly statisíce lidských životů, materiální škody jsou gigantické, lidstvo se  ale stává apatické k hrůzám válečných konfliktů...