MUDr. Olga Sehnalová, MBA

  • Zlínský kraj
  • náměstkyně hejtmana
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,07. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

27. 8. 2020 22:13:00

Proč ten spěch, pánové Čunku a Gazdíku?

Proč ten spěch, pánové Čunku a Gazdíku?

Komentář na facebookovém profilu k překotnému rozhodnutí Rady Zlínského kraje o vítězi zakázky na projektanta nemocnice ve Zlíně-Malenovicích

Překotné rozhodnutí Rady Zlínského kraje o vítězi zakázky na projektanta nemocnice ve Zlíně-Malenovicích je dalším projevem arogance současného vedení kraje. Ukazuje zjevné obavy hejtmana z výsledku podzimních krajských voleb, protože teprve volby rozhodnou o osudu tohoto megalomanského projektu.

Je třeba připomenout, že způsob zadání zakázky stále posuzuje Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, který v této věci dosud pravomocně nerozhodl.

Sociální demokraté s podporou Zelených s výstavbou nemocnice ve Zlíně- Malenovicích zásadně nesouhlasí a po krajských volbách tento nezodpovědný projekt zastavíme.

Naším programem je stabilizace krajského zdravotnictví a rozvoj všech nemocnic v kraji dle platného generelu, urychlená obnova stavebního povolení na modernizaci interny ve stávajícím areálu KNTB s možností využití evropských dotací.

Volební program je pro nás závazkem, ne kusem papíru, jak to předvedlo současné vedeni kraje, které nemá k výstavbě nemocnice v Malenovicích s nedozírnými dopady do krajského rozpočtu a na krajské zdravotnictví od voličů žádný mandát.

Projekt za více než 350 milionů Kč je další škoda v řádu stovek milionů Kč, která půjde na vrub současného hejtmana a jeho věrné většiny v Radě a Zastupitelstvu Zlínského kraje.

Audit smluv uzavřených krajem a krajem zřizovanými organizacemi, bude prvním krokem nového vedení kraje, pokud Sociální demokracie dostane důvěru voličů.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama